ساخت برنامه حمل و نقل اینترنتی

ساخت برنامه حمل و نقل اینترنتی

برنامه حمل و نقل اینترنتی چیست؟

در پی استقبال روز افزون مخاطبان جامعه از برنامه های اینترنتی به علت سرعت بالاتر و هزینه های کمتر و همچنین استقبال سرمایه گزاران و کار آفرینان برای راه اندازی استارتاپ خودشان در بستر اینترنت شرکت پروچیستا محصولی جدید خود را برای کمک به شما عزیزان برای راه اندازی فعالیتتان تولید کرده است.

نام این محصول برنامه حمل و نقل اینترنتی است.

کمی در مورد برنامه حمل و نقل اینترنتی

برنامه ای قدرتمند از شرکت شتابدهنده ی پروچیستا است.

این برنامه آزمون خود را بارها پس داده است. و می توانیم شاهد اجراهای قدرتمند و بی نقص این برنامه در قالب تاکسی اینترنتی, پیک اینترنتی و باربری و ترانزیت اینترنتی باشیم.

حتما سوالی که در ذهن شما میگذرد اینست که آیا این برنامه نمونه های اجرایی موفقی هم داشته است؟

پاسخ مثبت است. با ما همراه باشید تا در مورد نمونه های موفق اجرایی این برنامه کمی با هم صحبت کنیم.

قطعا برای اعتماد بیشتر به این برنامه نیاز دارید تا با نمونه های موفقی که توسط این برنامه تا به حال اجرا شده اند آشنا شوید.

نمونه های موفق اجرا شده توسط برنامه حمل و نقل اینترنتی پروچیستا

موفقیت برنامه حمل و نقل اینترنتی پروچیستا محدود به یک پروژه یا یک شهر نیست.

این پروژه در شهر های مختلف کشور موفقیت های ارزشمندی را کسب کرده است که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

تمام شرکت ها و استارتاپ های مذکور از برنامه حمل و نقل اینترنتی پروچیستا استفاده نموده اند.

برنامه حمل و نقل اینترنتی
برنامه حمل و نقل اینترنتی

قابلیت های برنامه حمل و نقل اینترنتی پروچیستا

در ادامه به بررسی ویژگی های این برنامه خواهیم پرداخت که بی شک مطالعه این ویژگی ها مهر تاییدی بر کارایی فوق العاده این برنامه خواهد بود.

  • امنیت فوق العاده بالای برنامه حمل و نقل اینترنتی:

ما در پروژه خود همانند بسیاری از شرکت های رقیب از کد های پیش نوشته استفاده نمی کنیم. تیم تامین امنیت پروچیستا با استفاده از بروز ترین معیار های تامین امنیت نرم افزارها و رصد همیشگی و آنلاین این برنامه نفوذ و هک کردن این نرم افزار را به امری نا ممکن تبدیل نموده اند.

  • ساپورت 7000 درخواست هم زمان در یک لحظه:

ویژگی فوق العاده برنامه حمل و نقل اینترنتی پروچیستا ساپورت تست شده و بدون شکست 7000 درخواست در لحظه است. این رتبه در نوع خود می تواند منحصر به فرد تلقی شود و افتخاری در کارنامه کسب و کار پروچیستا محسوب می گردد.

  • سیستم گزارش گیری پیشرفته:

گزارشات آنلاین و دقیق برنامه حمل و نقل اینترنتی پروچیستا همیشه در دسترس هستند. تنوع بالای گزارشات را نباید نا دیده گرفت. هر آنچه از گزارشات نیاز دارید را می توانید تنها با چند کلیک در پنل مدیریتی خود داشته باشید.

  • سرعت بالای برنامه و اپلیکیشن حمل و نقل اینترنتی:

یکی از پارامتر های اساسی موفقیت شما در هر تجارتی آن است که سرعت برنامه و اپلیکیشن شما موجب خستگی و ناراحتی استفاده کنندگان از این نرم افزار را فراهم نکند. مشتریان شما با استفاده از نرم افزار حمل و نقل اینترنتی پروچیستا بدون معطلی می توانند درخواست اینترنتی بدهند.

  • اجرای ظاهری کاربر پسند در ساخت برنامه و اپلیکیشن حمل و نقل اینترنتی:

یک تیم برنامه نویسی خوب می داند که یکی از عوامل موفقیت برنامه ای که تولید می کند ویژگی های user friendly بودن آن نرم افزار است. مشتری نباید از نمای ظاهری برنامه و اپلیکیشن خسته شود و باید بتواند با آن ارتباط بگیرد. تیم طراحی ما این برنامه را با رعایت بهترین اصول UI و UX برای شما ایجاد می کند.

  • قابلیت های پیش بینی شده در ساخت برنامه و اپلیکیشن حمل و نقل اینترنتی:

حرف از تجارت الکترونیک که می شود بی درنگ به یاد رقابت شدید موجود در این تجارت می افتیم. ما می دانیم که باید در ساخت برنامه و اپلیکیشن حمل و نقل اینترنتی خود فضای رقابتی را در نظر بگیریم و اجازه ندهیم نه تنها از نظر امکانات و قابلیت ها از رقبا عقب نمانیم بلکه همیشه گوی سبقت را در دست خود داشته باشیم و سعی کنیم الگویی برای الگو برداری رقبا باشیم.

  • و ده ها ویژگی منحصر به فرد دیگر:

که بی شک با این ویژگی های خاص و منحصر به فرد می توانیم جوابگوی تمام نیاز های شما باشیم.

برنامه حمل و نقل اینترنتی
برنامه حمل و نقل اینترنتی

سفارش خرید برنامه حمل و نقل اینترنتی پروچیستا

کسب درآمد از اینترنت را جدی بگیرید.

اگر احساس می کنید نیاز به برنامه حمل و نقل اینترنتی دارید و توضیحات ما در مورد این برنامه رضایت بخش و مجاب کننده بود فرصت را از دست ندهید و هم اکنون با یکی از شماره های

021-28426362

031-31315775

09032033400

تماس بگیرید.

همکاران ما در واحد روابط عمومی پروچیستا به بهترین شکل شما را راهنمایی خواهند کرد.

 

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تگ های html مجاز به استفاده می باشند: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال یک پیام
هم اکنون با ما تماس بگیرید