ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

استارتاپی دیگر از گروه شتابدهنده پروچیستا

ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

دستاوردی بزرگ و کارآمد دیگری از گروه پروچیستا برایتان فراهم آوردیم تا با خیالی راحت به مدیریت کسب و کار و ایدولوژی خود بپردازید. برنامه تاکسی اینترنتی نام این محصول و در نوع خود از بی نظیر ترین برنامه های موجود در بازار از نظر کیفیت و رابط گرافیکی و علی الخصوص امنیت به حساب می آید. ساخت برنامه تاکسی اینترنتی کار ساده ای نیست و نیازمند یک تیم و گروه متخصص پشتیبان دارد که ما آن را در پروچیستا داریم.

کمی بیشتر در مورد پروچیستا بدانیم

حتما هم اکنون قطار سوالات در ذهنتون میگذره و یه شک و تردید بزرگ در شماست که آیا باید به پروچیستا اعتماد کنید یا نه؟

این شک از دید ما که خودمون صاحب چند استارتاپ موفق هستیم یه شک کاملا طبیعیه.

بذارید کم کم با طرح چند تا سوال و بیان جواب هاشون این تردید ها رو براتون رفع کنیم و ثابت کنیم جایی که اومدید بهترین جاییه که می تونید بهش اعتماد کنید.

سوال اول

آیا پروچیستا پروژه ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی موفق و فعالی داشته است؟

پاسخ مثبت است. گروه متخصص پروچیستا با طراحی و ساخت برنامه ها و استارتاپ های مختلف از جمله سامانه مدارس ایران, ساخت برنامه تاکسی اینترنتی , پروژه های سئو و دیجیتال مارکتینگ , ساخت برنامه کارواش اینترنتی و چندین پروژه ی دیگر قبلا توان خود را در زمینه کد نویسی و ایجاد امنیت به اثبات رسانده است. پروژه هایی که هر یک بصورت فعال در شهر های مختلف کشور در حال اجرا است .برای مثال برخی از مشتریان ما عبارتند از :

تصور میکنیم این دو سوال و پاسخ های داده شده به آنها تا حدی از اضطراب و تردید شما کاسته باشه. حالا بهتره کمی هم با ویژگی های برنامه تاکسی اینترنتی مون آشنا بشیم.

مروری بر ویژگی های برنامه تاکسی اینترنتی پروچیستا

گامرو  نامی است که گروه پروچیستا برای این محصول خود برگزیده است. برنامه ای کاملا ایرانی که با رقبای جهانی خود از لحاظ کیفیت کد نویسی و امنیت توان رقابت دارد.

برنامه و اپلیکیشنی بی نظیر با رعایت پیشرفته ترین متد های کد نویسی و ایجاد امنیت . در ادامه بیشتر به بیان این ویژگی ها خواهیم پرداخت:

·         امنیت فوق العاده بالای برنامه تاکسی اینترنتی :

·         ما در پروژه خود همانند بسیاری از شرکت های رغیب از کد های پیش نوشته استفاده نمی کنیم. تیم تامین امنیت پروچیستا با استفاده از بروز ترین معیار های تامین امنیت نرم افزارها و رصد همیشگی و آنلاین این برنامه نفوذ و هک کردن این نرم افزار را به امری نا ممکن تبدیل نموده اند.

·         ساپورت 7000 درخواست هم زمان در یک لحظه :

·         ویژگی فوق العاده برنامه تاکسی اینترنتی پروچیستا ساپورت تست شده و بدون شکست 7000 درخواست در لحظه است. این رتبه در نوع خود می تواند منحصر به فرد تلقی شود و افتخاری در کارنامه کسب و کار پروچیستا محسوب می گردد.

·         سیستم گزارش گیری پیشرفته :

·         گزارشات آنلاین و دقیق برنامه تاکسی اینترنتی گامرو پروچیستا همیشه در دسترس هستند. تنوع بالای گزارشات را نباید نا دیده گرفت. هر آنچه از گزارشات نیاز دارید را می توانید تنها با چند کلیک در پنل مدیریتی خود داشته باشید.

·         سرعت بالای برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی :

·         یکی از پارامتر های اساسی موفقیت شما در هر تجارتی آن است که سرعت برنامه و اپلیکیشن شما موجب خستگی و ناراحتی استفاده کنندگان از این نرم افزار را فراهم نکند. مشتریان شما با استفاده از نرم افزار تاکسی اینترنتی پروچیستا بدون معطلی می توانند درخواست تاکسی اینترنتی بدهند.

·         اجرای ظاهری کاربر پسند در ساخت برنامه و اپلیکیشن کارواش اینترنتی :

·         یک تیم برنامه نویسی خوب می داند که یکی از عوامل موفقیت برنامه ای که تولید می کند ویژگی های user friendly بودن آن نرم افزار است. مشتری نباید از نمای ظاهری برنامه و اپلیکیشن خسته شود و باید بتواند با آن ارتباط بگیرد. تیم طراحی ما این برنامه را با رعایت بهترین اصول UI و UX برای شما ایجاد می کند.

·         قابلیت های پیش بینی شده در ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی :

·         حرف از تجارت الکترونیک که می شود بی درنگ به یاد رقابت شدید موجود در این تجارت می افتیم. ما می دانیم که باید در ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی خود فضای رقابتی را در نظر بگیریم و اجازه ندهیم نه تنها از نظر امکانات و قابلیت ها از رقبا عقب نمانیم بلکه همیشه گوی سبقت را در دست خود داشته باشیم و سعی کنیم الگویی برای الگو برداری رقبا باشیم.

·         و ده ها ویژگی منحصر به فرد دیگر :

·         که بی شک با این ویژگی های خاص و منحصر به فرد می توانیم جوابگوی تمام نیاز های شما باشیم.

 

سفارش ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی پروچیستا

اگر احساس می کنید آنچه بیان کردیم می تواند شما را قانع کند برای راه اندازی کسب و کار و استارپتان کافی است همین الان با یکی از شماره های

021-28426362

031-31315775

09032033400

تماس بگیرید . مسئولین روابط عمومی پروچیستا به بهترین شکل جوابگو و مشاور شما خواهند بود

ارسال یک پیام
هم اکنون با ما تماس بگیرید