ساخت برنامه کارواش اینترنتی

محصولی دیگر از گروه پروچیستا

ساخت برنامه کارواش اینترنتی

برنامه و اپلیکیشن کارواش اینترنتی دستاوردی بزرگ از تیم متخصص و توانای برنامه نویسی و ایجاد امنیت در گروه مهندسی پروچیستا است.

برای اعتماد بیشتر بهتر است کمی بیشتر در مورد ما بدانید

حتما هم اکنون قطار سوالات در ذهنتون میگذره و یه شک و تردید بزرگ در شماست که آیا باید به پروچیستا اعتماد کنید یا نه؟ این شک از دید ما که خودمون صاحب چند استارتاپ موفق هستیم یه شک کاملا طبیعیه. بذارید کم کم با طرح چند تا سوال و بیان جواب هاشون این تردید ها رو براتون رفع کنیم و ثابت کنیم جایی که اومدید بهترین جاییه که می تونید بهش اعتماد کنید.
اولین سوال

آیا پروچیستا پروژه ساخت برنامه و اپلیکیشن موفق و فعالی داشته است؟

پاسخ مثبت است. گروه متخصص پروچیستا با طراحی و ساخت برنامه ها و استارتاپ های مختلف از جمله سامانه مدارس ایران, ساخت برنامه تاکسی اینترنتی ,  پروژه های سئو و دیجیتال مارکتینگ  , ساخت برنامه کارواش اینترنتی و چندین پروژه ی دیگر قبلا توان خود را در زمینه کد نویسی و ایجاد امنیت به اثبات رسانده است.پروژه هایی که هر یک بصورت فعال در شهر های مختلف کشور در حال اجرا است.برای مثال برخی از مشتریان ما عبارتند از :

اطلس
تاکسی اینترنتی اطلس فعال در شهر همدان
جی سی
تاکسی اینترنتی جی سی فعال در شهر زاهدان
رهتاک
تاکسی اینترنتی رهتاک فعال در شهر آبادان
سی تکس
تاکسی اینترنتی سی تکس فعال در شهر بندر عباس
اسپین
تاکسی اینترنتی اسپین فعال در شهر اصفهان
ارس
تاکسی اینترنتی ارس فعال در شهر تبریز

و همچنین می توان به تعداد کلان مدارس استفاده کننده از برنامه سامانه مدارس ایران اشاره کرد .

تمام آنچه بیان کردیم بخشی از موفقیت های گروه مهندسی پروچیستا است.

دومین سوال

پروچیستا تا چه حد با دغدغه ها و چالش های یک استارتاپ آشنا است؟

ما در گروه پروچیستا با دغدغه های شما کاملا آشناییم. ما هم مدیر چند استارتاپ موفق هستیم و با سختی ها و مشکلات این راه به اندازه کافی آشنایی داریم.از دغدغه یه نرم افزار قوی و امن گرفته تا اینکه چطوری باید استارتاپ خودمون را تبلیغ کنیم و هزار دغدغه دیگه ای که هست. پس با خیال کاملا راحت بدانید که:

  1. ساخت برنامه و اپلیکیشن از ما
  2. پشتیبانی و امنیت با ما
  3. تبلیغ و شناساندن با ما
  4. مدیریت کسب و کار باشما

تصور میکنیم این دو سوال و پاسخ های داده شده به آنها تا حدی از اضطراب و تردید شما کاسته باشه. حالا بهتره کمی هم با ویژگی های برنامه کارواش اینترنتی مون آشنا بشیم.

ویژگی های برنامه کارواش اینترنتی پروچیستا

آشا نامی است که گروه پروچیستا برای این محصول خود برگزیده است. آشا در لغت به معنای پاکیزگی است.

برنامه و اپلیکیشنی بی نظیر با رعایت پیشرفته ترین متد های کد نویسی و ایجاد امنیت . در ادامه بیشتر به بیان این ویژگی ها خواهیم پرداخت:

امنیت فوق العاده بالای برنامه کارواش اینترنتی

·         ما در پروژه خود همانند بسیاری از شرکت های رغیب از کد های پیش نوشته استفاده نمی کنیم. تیم تامین امنیت پروچیستا با استفاده از بروز ترین معیار های تامین امنیت نرم افزارها و رصد همیشگی و آنلاین این برنامه نفوذ و هک کردن این نرم افزار را به امری نا ممکن تبدیل نموده اند.

ساپورت 7000 درخواست هم زمان در یک لحظه

ویژگی فوق العاده برنامه کارواش اینترنتی آشا ساپورت تست شده و بدون شکست 7000 درخواست در لحظه است. این رتبه در نوع خود می تواند منحصر به فرد تلقی شود.

سیستم گزارش گیری پیشرفته

گزارشات آنلاین و دقیق برنامه کارواش اینترنتی آشا همیشه در دسترس هستند.تنوع بالای گزارشات را نباید نا دیده گرفت.هر آنچه از گزارشات نیاز دارید را می توانید تنها با چند کلیک در پنل مدیریتی خود داشته باشید.

سرعت بالای برنامه و اپلیکیشن کارواش اینترنتی

یکی از پارامتر های اساسی موفقیت شما در هر تجارتی آن است که سرعت برنامه و اپلیکیشن شما موجب خستگی و ناراحتی استفاده کنندگان از این نرم افزار را فراهم نکند. مشتریان شما با استفاده از نرم افزار کارواش اینترنتی آشا بدون معطلی می توانند درخواست کارواش اینترنتی بدهند.

اجرای ظاهری کاربر پسند در ساخت برنامه و اپلیکیشن کارواش اینترنتی

یک تیم برنامه نویسی خوب میداند که یکی از عوامل موفقیت برنامه ای که تولید می کند ویژگی های user friendly بودن آن نرم افزار است. مشتری نباید از نمای ظاهری برنامه و اپلیکیشن خسته شود و باید بتواند با آن ارتباط بگیرد. تیم طراحی ما این برنامه را با رعایت بهترین اصول UI و UX برای شما ایجاد می کند.

قابلیت های پیش بینی شده در ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

حرف از تجارت الکترونیک که می شود بی درنگ به یاد رقابت شدید موجود در این تجارت می افتیم. ما می دانیم که باید درساخت برنامه و اپلیکیشن کارواش اینترنتی خود فضای رقابتی را در نظر بگیریم و اجازه ندهیم نه تنها از نظر امکانات و قابلیت ها از رقبا عقب نمانیم بلکه همیشه گوی سبقت را در دست خود داشته باشیم و سعی کنیم الگویی برای الگو برداری رقبا باشیم.

و ده ها ویژگی منحصر به فرد دیگر

که بی شک با این ویژگی های خاص و منحصر به فرد می توانیم جوابگوی تمام نیاز های شما باشیم.

هم اکنون زمان شروع استارتاپ شماست

سفارش ساخت برنامه و اپلیکیشن کارواش اینترنتی

اگر احساس می کنید آنچه بیان کردیم می تواند شما را قانع کند برای راه اندازی کسب و کار و استارپتان کافی همین الان با یکی از شماره های 02128426362 و 03131315775 یا 09032033400 تماس بگیرید . مسئولین روابط عمومی پروچیستا به بهترین شکل جوابگو و مشاور شما خواهند بود.
ارسال یک پیام
هم اکنون با ما تماس بگیرید